مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۹/۲۶) برگزاری نشست هم اندیشی در راستای هم افزایی همکاری ها فی مابین مراکز آموزش فنی و حرفه ای، اتحادیه ها و انجمن های صنفی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد

نشست صمیمانه روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد با اتاق اصناف و مسئولین اتحادیه های صنفی شهرستان بروجرد با همکاری اداره صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

جلسه ای با حضور روسای مراکز ، کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد و کارشناس جوارکارگاهی آموزش فنی و حرفه ای  و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد با شرکت مسئولین اتحادیه های صنفی این شهرستان به منظور آشنایی با آموزش های فنی و حرفه ای و تعامل در جهت بهبود و ارتقای سطح همکاری های طرفین در سالن اجتماعات اداره صنعت ، معدن و تجارت بروجرد برگزار شد.
در ابتدای این جلسه محمد علی اصل مرزی رئیس اداره صنعت و تجارت بروجرد ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی همکاری صنوف با آموزش فنی و حرفه ای در راستای ارتقای مهارت اصناف و صدور پروانه کسب، خاطر نشان کرد: همکاری اصناف و آموزش های فنی و حرفه ای می تواند در بالابردن کیفیت خدمات ارائه شده از سوی آنان تاثیر مثبتی داشته باشد.
در ادامه عزیزاله قائد رحمتی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع)بروجرد ضمن ارائه توضیحاتی در مورد اهداف و رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درخصوص روند مهارت آموزی در طرح آموزش درمحیط کار واقعی و دستورالعمل صدور مجوز آموزشگاه های آزاد و مراکز بین کارگاهی و جوارکارگاه و کارخانجات توضیحاتی را ارائه نمود.

در پایان این نشست ، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به کلیه سوالات روسای اتحادیه های صنفی با حضور کارشناسان مربوطه پاسخ داده شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content