اخبار

(۱۴۰۱/۰۹/۲۰) تخصیص اعتبارات روند ساخت مرکز غدیر خم را تسریع خواهد کرد

در بازدید نماینده مردم شریف بروجرد در مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیرخم شهرستان بروجرد، مدیر کل آموزش فنی و خرفه ای استان لرستان گفت: تخصیص اعتبارات لازم روند ساخت مرکز غدیر خم را تسریع خواهد کرد.
فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و حشمت اله معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان و روسای مراکز آموزش این شهرستان، از نزدیک از روند پیشرفت ساخت و بازسازی مرکز غدیرخم بازدید نمودند.
مقصودی با بیان اینکه توانمندسازی و ماهر نمودن جوانان در گرو گسترش و توسعه آموزش های مهارتی است و یکی از مطالبات آموزشی و مهارتی شهرستان بروجرد تکمیل ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیرخم می باشد، اظهار کرد :به مسئولین پیشنهاد می شود تا زمانی که اعتبارات و هزینه ساخت و ساز مجموعه ای تامین نشده است نسبت به تخریب و نوسازی آن اقدام ننمایند.

مقصودی قول مساعد داد که پیگیری های لازم در راستای تسریع ساخت و ساز پروژه های عمرانی آموزشی، مهارتی را انجام خواهد داد.

در ادامه معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان بر تخصیص اعتبارات لازم برای تسریع در امر ساخت و ساز تاکید نموده و افزود: این مجموعه تا کنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای تکمیل و تجهیز آن ۱۵۰ میلیارد ریال بودجه مورد نیاز است.

وی اظهار امیدواری کرد: تا در دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان اعتبار لازم جهت اتمام این پروژه به عنوان یکی از نیاز های شهرستان بروجرد و استان تامین شود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content