اخبار

(1401/09/16) سندحرفه تنظیم شده توسط همکاران لرستانی، سند برتر ملی شد

سند حرفه اندودکاری، گچ‌کاری و سیمانکاری با کد حرفه‌ای ۷۱۲۳ که با همکاری خبرگان حرفه و همت و تلاش همکاران و مربیان صنعت ساختمان تنظیم شد، به عنوان سند برتر در سطح ملی برگزیده شد.
این سند توسط سرکار خانم معصومه کوشکی و آقایان داود درویشیان، مراد قائدرحمت، حمیدرضا پالیزبان، یدالله بهجت، حسین صحرایی بیرانوند، رضا صحرایی بیرانوند و محمد جعفر ارجمند تهیه و تنظیم گردید.

به همین مناسبت همزمان با هفته ملی پژوهش از تنظیم کنندگان این سند حرفه، در جشنواره ملی پژوهش های مهارت محور، تقدیر به عمل خواهد آمد.

این گزارش می افزاید: سند حرفه، مجموعه ای از شایستگی های لازم برای احراز صلاحیت افراد در مسیر توسعه حرفه ای و شامل تحلیل مشاغل و حرف، شایستگی های مورد نیاز، معیارهای عملکرد شایستگی، مسیر توسعه حرفه ای و سطح بندی شایستگی ها و صلاحیت ها در یک زمینه حرفه ای می باشد.

هدف از تهیه این سند، توسعه امکان تطابق فرآیند آموزشی با نیازهای گوناگون افراد و امکان پذیر کردن اعطای صلاحیت ملی از طریق آزمون و ارزشیابی شایستگی ها، بر اساس چهارچوب صلاحیت حرفه ای ملی در راستای قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content