اخبار

(۱۴۰۱/۰۸/۲۶)نشست صمیمی مدیران کل، آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید، استان لرستان

🗓️ پنج شنبه | ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
🇮🇷#خبر_مهارتی
🔷 نشست صمیمی مدیران کل، آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید، استان لرستان
🔹برگزاری نشست بین ️معتمدی و بیرانوند در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری؛
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان؛ معتمدی گفت با توجه به نامگذاری مسمای صندوق کارآفرینی امید، انتظار می رود برای کارآفرینان، امید بیافریند و پشتیبان تسهیلاتی باشد برای کارآموزانی که آموزش و مهارت کسب می کنند و وارد بازار کار می شوند و در صدد اشتغال آفرینی و کارآفرینی هستند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان در ادامه بیان داشت: تسهیلات و حمایت بانک ها از جمله صندوق مذکور، می تواند در هموارسازی مسیر منجر به اشتغال آموزش دیدگان مهارتی، یاریگر و کارگشا باشد و بهبود وضعیت اقتصادی خانواده های سطح استان را به همراه داشته باشد.
گزارش می افزاید؛ در ادامه این دیدار، بیرانوند مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان لرستان، حمایت همه جانبه خود را برای افراد مهارت یافته مراکز آموزش فنی و حرفه ای را اعلام داشته و در ادامه گفت: تسهیلات صندوق، ۴ درصد و کم بهره بوده و در تلاش است پشتیبان خوبی برای افراد مذکور باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛ دو طرف در پایان  نشست، مفاد مرتبط و شیوه های همکاری بین دو دستگاه را بررسی کردند و ابراز امیدواری داشتند که پس از انعقاد تفاهم نامه فی مابین، اتفاقات خوبی رقم بخورد که نفع آن به جامعه و کارجویان برسد.
🗓️ پنج شنبه ۲۶آبانماه ۱۴۰۱
🏢 دفتر مدیرکل

⚙️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان
🆔eitaa.com/maharat_lornews
🆔@maharat_lornews
🌐www.lorestan-tvto.ir
⚙https://b2n.ir/y17401

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content