مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۸/۰۳) مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان: تنها دستگاهی که آموزش هایش منجر به اشتغال می شود، سازمان آموزش فنی و حرفه ای است

جلسه شورای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز شماره یک شهرستان خرم آباد، با ریاست معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان و نیز با حضور تیموری معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، امانی رئیس حراست اداره کل، کلانتر رئیس، معاونت ها و مربیان کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک شهرستان خرم آباد، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان: مدیرکل حساسیت، دلسوزی، پیگیری و دغدغه های آموزشی مربیان را ارزشمند دانست و از زحمات، همیت و تلاش ایشان تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه گفت: تنها دستگاهی که آموزش هایش منجر به اشتغال می شود، سازمان آموزش فنی و حرفه ای است.

معتمدی، رسالت کارکنان را همت در راستای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سربلند و عزیز دانست‌.

معتمدی در پایان با اشاره به ناآرامی ها و اوضاع کنونی کشور، آینده کشور را منوط به   اشتغال جوانان و کارآموزان مراکز آموزش های فنی و حرفه ای دانست و به مربیان تاکید کرد: تولید داخلی، نیازمند رونق صنعت کشور است که این مهم، با وجود نیروی کار ماهر محقق خواهد شد، تربیت نیروی ماهر و کارآ، از وظایف خطیر پیشگامان مهارتی به ویژه مربیان دلسوز و ساعی این استان است.

در ادامه نشست، مربیان چالش های آموزشی را برشمرده و بر تجهیز و بروز رسانی کارگاه های آموزشی تاکید کردند.

در حاشیه این جلسه، معتمدی با هیئت همراه از کارگاه های آموزشی مرکز شماره یک بازدید بعمل آوردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content