اخبار

(۱۴۰۱/۰۸/۰۳)نشست هم اندیشی با نماینده های نیرو های مسلح ( نیروی انتظامی و ارتش) در راستای تعیین و تنظیم دوره های مهارت آموزی در مرکز شماره ۱۶ (۲۲بهمن) شهرستان خرم آباد

نشست هم اندیشی با نماینده های نیرو های مسلح در راستای تعیین و تنظیم دوره های مهارت آموزی در مرکز شماره ۱۶ (۲۲بهمن) شهرستان خرم آباد
در این جلسه سرهنگ رحیمی نماینده مهارت آموزی نیروی انتظامی استان، سروان کاکی نماینده مهارت آموزی ارتش استان، خورشیدوند کارشناس نیروهای مسلح اداره آموزش استان حضور داشتند.
این جلسه در راستای گسترش تعاملات بین مرکز ۲۲ بهمن و این دستگاه ها، ویژه برگزاری دوره های مهارت آموزی سربازان وظیفه در رشته های صنعت ساختمان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، رضا رستاخیز رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ۲۲ بهمن، به معرفی حرفه ها و رشته های قابل ارائه در این مرکز پرداخته و بر ضرورت حرفه آموزی جوانان به ویژه سربازان وظیفه و تبدیل دوران خدمت وظیفه به دورانی برای افزایش تخصص و مهارت و تجربه تاکید کرد.
در پایان اعضای جلسه به منظور آشنایی با ظرفیت ها و تجهیزات این مرکز، از کارگاه ها و قسمت های مختلف بازدید نمودند.
یکی از جوامع هدف ۲۲ گانه آموزش های مهارتی غیر رسمی در کشور، ارائه دوره های مهارتی ویژه سربازان وظیفه است، تا پس از پایان خدمت مقدس سربازی، توانمندی لازم برای ایجاد شغل یا حرفه متناسب با استعداد خود و نیاز بازار کسب و کار را، کسب نمایند. اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان براساس همین رسالت آموزشی خود در تمامی مراکز مهارتی سطح استان با توجه به نیاز متقاضیان به برپایی دوره های مهارت آموزی بازار محور ویژه سربازان وظیفه نموده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content