اخبار ملیاخبار

(1401/07/30)معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: مراکز فنی و حرفه‌ای آسیب دیده از زلزله در خوی بازسازی می‌شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خوی که در زلزله دو هفته قبل آسیب دیده‌اند، بازسازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا» در بازدید از مرکز تخصصی ارتقای مهارت در شهرک صنعتی خوی، اظهار داشت: متاسفانه در زلزله اخیر به برخی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان آسیب‌هایی وارد شده که به زودی مراحل بازسازی آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خوی یکی از شهرستان‌های پیشتاز در آموزش‌ مهارت‌های تخصصی و مهارتی محسوب می‌شود، افزود: این شهرستان در برخی از صنعت‌ها همچون مبل سازی یکی از قطب‌های منطقه است که سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در ارتقاء و توسعه این بخش با ارائه آموزش‌های مهارتی باید نقش کلیدی ایفا کند.

بنابراین گزارش، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور صبح روز پنج شنبه 28 مهرماه سال جاری از فرودگاه شهید باکری ارومیه وارد آذربایجان‌غربی شد،  بازدید از مناطق زلزله زده و کارگاه‌های آموزشی آسیب دیده در زلزله اخیر خوی از برنامه‌های سفر رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content