اخبار ملیاخبار

(1401/07/20)آغاز رقابت های رشته تهویه و تبرید در چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت 2022

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از آغاز رقابت محمد سرداری، نخبه ایرانی در رشته تهویه و تبرید مسابقات جهانی مهارت 2022 کشور آلمان، شهر نورنبرگ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی حسین شهریور، معاون پژوهش برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان با اعلام این خبر، گفت: تیم ملی مهارت ایران در این دوره از مسابقات جهانی مهارت در ۶ کشور:آلمان، اتریش، فرانسه، سوئیس، انگلستان و کره جنوبی در 18رشته مهارتی به رقابت با سایر شرکت کنندگان می پردازد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی مهارت سال جاری در 15 کشور و بیش از 1100 شرکت کننده از 57 کشور و منطقه در 61 رشته مسابقه شرکت کرده اند، تصریح کرد:محمد سرداری نخبه مهارتی کشورمان از استان البرز در رشته تهویه و تبرید شرکت می کند.
وی افزود: در صورت صدور ویزا از سوی دولت فرانسه و انگلیس تیم های ملی مهارت به این کشورها نیز اعزام خواهند شد.

بر اساس این گزارش، تعداد رشته های اعزامی به مسابقات تا کنون 9  رشته شامل: تهویه و تبرید، فناوری های طراحی گرافیک، جواهرسازی، امنیت سایبری، مدیریت سیستم های تحت شبکه، راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، طراحی صفحات وب، پردازش ابری و توسعه نرم افزارهای موبایل می باشد.

این گزارش می افزاید: 8 رشته مهارتی الکترونیک، طراحی مهندسی مکانیک، رباتیک، نگهداری هواپیما، تاسیسات الکتریکی، کنترل صنعتی، تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگین و لوله کشی و سیستم های گرمایشی نیز طی هفته های آینده به چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت اعزام خواهند شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content