اخبار

(1401/07/18)املاک اجاره ای در دست دانشگاه لرستان تعیین تکلیف می شود

روز گذشته نشست  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و رئیس دانشگاه لرستان و جمعی از همکاران و کارشناسان در راستای هم اندیشی پیرامون تعیین تکلیف املاک مازاد تحت اجاره دانشگاه واقع در شهرستان های پلدختر و سلسله، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، در آغاز این نشست معتمدی ضمن خیرمقدم به مدعوین و همکاران حاضر در این نشست، برگزاری این جلسه را در راستای افزایش تعاملات و گسترش همکاری های دو دستگاه عنوان نموده و افزود: با توجه به اینکه یکی از جوامع هدف هر دو مجموعه جوانان و دانشجویان مستعد کشور عزیزمان هستند و در واقع  هدف توانمندسازی و ماهر نمودن متقاضیان با محوریت اشتغالزایی و اشتغال آفرینی است، امیدواریم با هم افزایی ظرفیت ها، تجهیزات و نیروی متخصص دو دستگاه شاهد افزایش تربیت نیروی متخصص ماهر مورد نیاز بازار کسب و کار باشیم.

معتمدی همچنین تاکید کرد: این اداره کل خواستار تجمیع و گسترش تعاملات دو مجموعه بوده و می خواهیم با همفکری، مشکلات و دغدغه های موجود را به فرصت و بستری برای رسیدن به اهداف آموزشی و مهارتی تبدیل کینم.

در ادامه نظری رئیس دانشگاه لرستان ضمن استقبال از افزایش تعاملات دو دستگاه، گفت : فعالیت ها و اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، ظرفیتی بسیار مهم در توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است که ما خواستار افزایش همکاری ها بالاخص در حوزه های فنی و مهندسی و عملیاتی نمودن پروژه های علمی و عملی هستیم.

نظری در ادامه گفت: در واقع این دو دستگاه در راستای مطالبات و خواسته های مردم گام برمی دارند و مشارکت هرچه بیشتر دو مجموعه در ارائه خدمات، در نهایت برای قشر جوان جامعه سودمند و مفید خواهد بود.

در پایان این جلسه مقرر گردید:

1- ریاست دانشگاه لرستان و نمایندگان این اداره کل، از املاک تحت اجاره در دو شهرستان پلدختر و سلسله بازدید میدانی نموده و تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

2- هر دو دستگاه در راستای حل مشکلات مربوط به انشعابات مشترک اقدامات لازم را هرچه سریعتر انجام دهند.

3- دانشگاه در راستای پرداخت مانده بدهی قرارداد 400-99 مربوط به شهرستان سلسله، اقدامات لازم را انجام دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content