اخبار

(۱۴۰۱/۰۷/۰۶)دیدار و گفتگوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان با نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیر کل با نماینده مجلس شورای اسلامی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان با نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛ معتمدی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان با عباس گودرزی نماینده مردم شریف بروجرد در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم کمیسیون اجتماعی دیدار کرد.
در این دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان  ضمن ارائه گزارش عملکرد آموزش فنی و حرفه ای استان، به کمبودها و چالش های پیش روی آموزش فنی و حرفه ای، مسائل عمرانی و فضاهای آموزشی و… پرداخت و خواهان همراهی در حل آن ها شد.
معتمدی در ادامه دیدار، از پیگیری مجدانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در جذب اعتبارات مصوب سفر استانی ریاست جمهوری سخن گفت و خواستار مساعدت گودرزی در راستای جذب کامل این اعتبارات، بویژه اعتبار تجهیز و توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد شد.
معتمدی با اشاره به “دپارتمان ورشوسازی” شهرستان بروجرد اظهار داشت: در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از این دپارتمان به عنوان پایلوت کشوری خواهیم بود.
گزارش می افزاید؛ نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام رضایت از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان و تقدیر از همت و تلاش های معتمدی در جذب اعتبارات استانی سفر ریاست جمهوری، بویژه اعتبارات مربوط به شهرستان بروجرد، گفت: صددرصد اعتبارات مصوب سفر استانی رئیس جمهور محترم می بایست جذب و بکار گرفته شود. گودرزی همچنین از پیگیری و رایزنی های صورت گرفته خبر داد و بر انجام این امر تا حصول نتیجه، تاکید داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content