مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۶/۰۸)سرداران مهارتی در خدمت سربازان

نشست رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛ نشست مذکور با حضور قیصر دانشگر، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و فرماندهی نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه شهرستان پلدختر و به منظور اجرایی کردن تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح، برگزار شد.
در این دیدار، کریمی فرمانده سپاه شهرستان پلدختر ضمن ابراز خرسندی در مورد چگونگی برگزاری دوره های مهارتی آموزشی برای سربازان وظیفه توضیحات کاملی بیان نمود و گفت: طبق قوانین و مقررات جدید، کلیه سربازان وظیفه در طول خدمت سربازی خود موظف به گذراندن دوره های مهارتی، که توسط مراکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود، هستند.

در ادامه، سرهنگ کریمی گفت: انتظار داریم که مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، شرایط برگزاری دوره ها و حضور سربازان در کلاس های مهارتی را فراهم نماید.
گزارش می افزاید: دانشگر نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پلدختر، به کارآمدی و ماهر شدن سربازان و ایجاد اشتغال بعد از پایان دوره مقدس سربازی اشاره کرد و در خصوص برگزاری دوره های مهارتی آموزشی برای سربازان وظیفه در رشته های برق و فناوری اطلاعات  قول مساعد داد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پلدختر، همچنین ابراز داشت، در صورت آمادگی و  فراهم شدن شرایط مربیان مدعُو، کلیه دوره های مهارتی آموزشی که مربیان آن وجود داشته باشند را بصورت صد در صد برگزار خواهیم کرد و گفت: در این زمینه دست یاری مربیان جهاد کشاورزی شهرستان را می فشاریم و آنان را، در تجهیز سربازان به سلاح مهارت، به یاری می طلبیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content