مراکز شهرستانهااخبارخرم آباد

(1401/06/01)جلسه “تبیین مفاد تفاهم نامه فی مابین ادارات کل تبلیغات اسلامی و آموزش فنی و حرفه ای لرستان

پس‌از انعقاد تفاهم‌نامه فی‌مابین ادارات‌کل تبلیغات اسلامی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان در راستای تبیین مفاد این تفاهم‌نامه جلسه‌ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد ولی پور معاون تبلیغ حوزه های استان، حجت الاسلام محمد علی نیا رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم‌آباد، مسئولین اداره کل تبلیغات استان، امامان جماعت مساجد سراسر استان و خواهران حوزوی سطح استان در محل اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان لرستان برگزار شد.
در این جلسه رئیس و جمعی از پرسنل مرکز شماره ۲ خواهران خرم‌آباد، شاهیوند مسئول روابط‌عمومی و رضایی مسئول امور بانوان این اداره‌کل، به‌عنوان سفیران مهارتی، پیرامون اهداف و رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای، استانداردهای آموزشی، مهارت آموزی و افزایش صلاحیت حرفه‌ای اقشار مختلف جامعه با توجه به نیاز روز بازار، به ارائه نکاتی پرداختند.
گزارش می افزاید: سفیران مهارتی ضمن اشاره به تاکید مقام‌معظم رهبری بر تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی و توجه به سرمایه جوان انسانی و تربیت نیروی ماهر کار، طی دعوتنامه مهارتی در راستای اجرای دوره‌های مهارت آموزی در سطح استان، خواستار هم‌افزایی تجهیزات و ظرفیت‌های انسانی دو مجموعه، در اشتغال‌آفرینی و کاهش معضل بیکاری در استان چهارفصل لرستان شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان: تفاهم نامه مذکور، برای اولین بار در کشور و با ابتکار و همت معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای پیشنهاد و اجرایی شد و بنا داریم از قابلیت های امامان جمعه و حوزه در جهت آموزشهای مهارتی در راستای اشتغال آفرینی بویژه در روستاها، افزایش بهره مندی  مردم را شاهد باشیم.
این مهم با ارائه آموزش های مهارتی و توانمندسازی امامان جمعه سطح استان، بعنوان مربی و همکاری با این اداره کل، محقق خواهد شد.
گزارش تصویری
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content