ملی مهارت 1401اخبار

پیام تبریک سید حمیدرضاکاظمی، نماینده مردم شهرستان پلدختر و شهرهای معمولان و سراب حمام در مجلس شورای اسلامی

🇮🇷وَأَن لَیسَ لِلإِنسانِ إِلّا ما سَعی

سوره مبارکه النجم آیه ۳۹
و اینکه برای انسان بهره‌ای جز سعی و کوشش او نیست.

فعالین عرصه مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای استان لرستان و شهرستان پلدختر
با سلام
بی شک انسان بدون تلاش و کوشش و افزایش علمِ توام با مهارت در زندگی روزمره ی خود موفق نخواهد بود زیرا در عصر کنونی که عصر تغییر وتحول فن و هنر است مشاغل در حال تغییر هستند .
کلید سعادت در زندگی چیزی جز  اشتغال پایدار نیست و این جز در سایه مهارت و آموزش میسر نخواهد شد .
آموزشهای متناسب با نیاز  و بازار کار و ایجاد اشتغال پایدار و کاهش آمار بیکاری ؛ حلاوت و شیرینی خاصی دارد که بدستان پرتلاش و با مهارت شما به سفره ی مردم انتقال می یابد و لبخند رضایت و آسودگی خاطر را به مردم تقدیم میدارد .
مهارت آموزی و آموزشهای فنی و حرفه ای مسیری مطمئن برای توسعه ی اشتغال و کار آفرینی در جامعه است و یقینا هر آنچه  در این مسیر ارزشمند هزینه شود سود و بازدهی چندین برابر خواهد داشت.
در کلام مقام معظم رهبری اهمیت مهارت و آموزش جایگاه خاصی دارد تا آنجا که میفرماید : آموزشهای فنی و حرفه ای باید توسعه یابد و نیاز جامعه کنونی ما علاوه بر علم ، پنجه ی مهارتی است .
اینجانب بنوبه خود هفته ملی مهارت ، کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را خدمت تک تک شما عزیزان تبریک و شادباش عرض میکنم و امیدوارم با همدلی و همراهی دستگاهای متولی امر مهارت آموزی شاهد افزایش مشاغل پایدار و کاهش آمار بیکاری در استان لرستان و شهرستان پلدختر باشیم .

سید حمیدرضا کاظمی
نایب رییس اول کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و نماینده مردم شهرستان پلدختر و شهرهای معمولان و سراب حمام در مجلس شورای اسلامی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content