مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۴/۰۷)به همت مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان صورت پذیرفت: ایجاد ۴ گارگاه جدید در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران خرم آباد

به همت مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان صورت پذیرفت:

ایجاد ۴ گارگاه جدید در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران خرم آباد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان: حشمت‌اله معتمدی، از هم‌افزایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مهارتی در سطح مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان خبر داد.
حشمت‌اله معتمدی ضمن اشاره به توانمندی های مراکز آموزشی در سطح استان، گفت: هم‌افزایی ظرفیت‌ها و تجهیزات و افزایش توانمندی نیروی ماهر و متخصص در دستگاه‌های اجرایی منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری خواهد شد.
وی افزود: در همین راستا این اداره‌کل، گسترش تعاملات را از بین مراکز زیر مجموعه خویش آغاز نموده، و در نخستین گام مربیان ساعی مراکز آموزشی شهرستان دورود و خرم‌آباد با توجه به نیازسنجی منطقه، تخصص خود را به اشتراک گذاشتند.
معتمدی گفت: در این برنامه مربیان توانمند شهرستان دورود، در رشته‌های قلم‌زنی و میناکاری روی سفال و مس و فیروزه کوبی روی مس، به مهارت همکاران افزودند.
معتمدی، تبادل تجهیزات، کارشناس، مربی مهارتی و کارآفرینی، برگزاری کارگاه مشترک در حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی را از اهداف این برنامه عنوان کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان تصریح داشت: در راستای استفاده حداکثری از توان مربیان در جهت قدم برداشتن به قشر جویای کار، بویژه آسیب پذیر و کم برخوردار استان و اشتغال آفرینی، به دنبال این هستیم که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مهارتی در سطح مراکز استان پویا شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content