مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۴/۰۵)همکاری مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 خواهران، اتاق بازرگانی و مجریان طرح اُربینَت URBiNAT در راستای اجرای این طرح در مناطق کمتر برخوردار شهرستان خرم آباد، کلید خورد

نشست هم اندیشی سرپرست و مربیان مرکز شماره ۲ خواهران خرم آباد، نماینده اتاق بازرگانی، نمایندگان استارت آپ طرح اربینت کشوری، نماینده دپارتمان کسب و کار و نماینده طرح اربینت سکونتگاه‌های غیر رسمی شهرستان خرم آباد، روز گذشته در محل دفتر سرپرست مرکز خواهران برگزار شد.
در این‌نشست طرفین پیرامون اجرایی نمودن طرح اربینت و افتتاح مدرسه کارآفرینی و اشتغال زایی در مناطق حاشیه نشین شهرستان خرم آباد، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
اربینت (URBiNAT) بر بازآفرینی و ادغام محله‌های محروم مسکونی با استفاده از راه‌حل‌های طبیعت‌بنیان نوآورانه و جامعی متمرکز است که متضمن پایداری و تجهیز نیروهای محرک برای همبستگی اجتماعی است.
اقدامات بر روی فضای عمومی برای ایجاد روابط مشترک جدید شهری، اجتماعی و طبیعت‌بنیان به کمک شهروندان در داخل و بین محله‌های مختلف متمرکز خواهند شد.
بر همین اساس، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان خرم آباد، آموزش‌های مهارتی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال در محلات کمتر برخوردار و در نتیجه توانمندسازی و ایجاد انگیزه و اعتماد در بین جوانان را، با همکاری و هم‌افزایی سایر مجموعه‌های ذیربط، با تمام ظرفیت و توان خویش اجرا خواهد نمود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content