مراکز شهرستانهااخبار

(۱۴۰۱/۰۴/۰۵)مهارت آموزی باید میان دانش آموزان استان نهادینه شود

بازدید رئیس آموزش و پرورش شهرستان بروجرد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع)
در راستای گسترش همکاریها جلسه ای با حضور سبحانی نیا، رییس آموزش و پرورش شهرستان بروجرد و عزیزاله قائد رحمتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) برگزار شد.
در این جلسه عزیزاله قائدرحمتی رئیس مرکز امام علی(ع) با تشریح عملکرد و دوره های آموزشی ارائه شده در مرکز، بیان داشت: در تربیت نیروی کار ماهر، مهمترین محور ارائه آموزش بر اساس نیاز و خواست بازار است.
وی خاطر نشان کرد: این مرکز آمادگی دارد تا در زمینه ارائه آموزش های مهارتی به متقاضیان معرفی شده از سوی آموزش و پرورش تمامی ظرفیت و توان خود را بکار گیرد.
در ادامه نریمان سبحانی نیا رئیس آموزش و پرورش شهرستان بروجرد ضمن تشکر از تلاش ها و همکاری مرکز امام علی(ع) در ارائه آموزش های فنی و حرفه ای اظهار داشت: مهارت آموزی باید میان دانش آموزان و سایر نوجوانان و جوانان استان نهادینه شود و دانش آموزان بایستی مهارت های فنی و حرفه ای لازم را برای ورود به بازار کار و تأمین شغل آینده خود کسب کنند.
وی همچنین از برگزاری دوره های مهارتی ویژه دانش آموزان و کارکنان این اداره، استقبال و بر همکاری بیشتر در راستای دستیابی به اهداف آموزشی مشترک تاکید نمود.
در پایان این جلسه نیز اعضا، ضمن بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز از نزدیک با فعالیت ها و عملکرد این مرکز و استفاده از ظرفیت های الکترونیکی پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آشنا شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content