اخبار ملیاخبار

(1401/03/23)بازدید رئیس و اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناری مجلس شورای اسلامی از دستاوردهای مهارتی کارآموزان در مرکز تخصصی مهارت و فناوری خوردرو ۹ دی

رئیس و اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از ظرفیت‌های آموزشی و دستاوردهای مهارتی در مرکز تخصصی مهارت و فناوری خوردرو ۹ دی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رئیس و اعضای کمیسیون آموزش،  تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، از کارگاه آموزشی هیدرولیک و پنوماتیک، نقاشی و صافکاری خودرو، آموزش مجازی ریمپ ‌‌و سیستم سوخت رسانی خودرو مرکز تخصصی مهارت و فناوری خوردرو ۹ دی  بازدید میدانی به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش همچنین اعضای کمیسیون ضمن بازدید از کارگاه آموزشی تعمیر موتور خودروی بنزینی مرکز تخصصی مهارت و فناوری خوردرو ۹ دی ویژه کارکنان وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با کارآموزان و مربیان کارگاه های آموزشی به گفتگو پرداختند.

این گزارش می افزاید: ضرورت تعامل بیش از پیش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در توسعه مهارت آموزی با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای ایجاد اشتغال پایدار نکته‌ای بود که اعضای کمیسیون در این بازدید به آن تأکید داشتند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content