اخبار ملیاخبار

(1401/03/17)برقراری خبر داد:حمایت از کسب و کارهای کشاورزی و دامپروی با رویکرد اشتغال‌آفرینی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: از کسب و کارهای کشاورزی و دامپروری در سراسر کشور با رویکرد اشتغال‌آفرینی حمایت می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقلز ار مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «بیت‌الله برقراری»

در همایش مدیران بنگاه‌های اقتصادی برتر صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های این صندوق حمایت از دامپروری، کشاورزی و خدمات‌دهی به اقشار خاص آن است.

 وی افزود: نگاه‌ها اگر تغییر پیدا کند و حرکت شرکت‌ها با شاخص‌های انقلابی، پاکدستی، مردمی بودن و اقدام جهادی همراه شود قطعاً پیشرفت به دست می‌آید و اقدام جهادی به معنای تلاش شبانه‌روزی است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: دیگر ویژگی متفاوت این صندوق در حوزه سرمایه‌گذاری است که علاوه بر حفظ سرمایه مردم و خرید سهام‌های سودده، سهام‌های حمایتی از کشاورزان و عشایر خریداری شده و یا از طریق بیمه‌های صندوق از این اقشار و کسب و کارشان که کشاورزی و دامپروری است، حمایت می‌کند.

 برقراری تصریح کرد: طبق اسناد ابلاغی وزارت مردم برنامه راهبردی تدوین شده تا صندوق به ثبات رسیده و در طولانی مدت بتواند از جامعه هدف خود حمایت کند.

وی یکی از لازمه‌های پیشرفت را شناخت صندوق‌ها از یکدیگر و هم‌افزایی بیشتر دانست و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را دارای ظرفیت بالایی معرفی کرد که با نگاه هم‌افزایانه و تأمین نقدینگی صندوق می‌توان به ثبات آن کمک و اقدامات بزرگی انجام داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content