اخبار ملیاخبار

(1401/03/16)در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت پذیرفت؛ انتصاب همزمان چهار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در استان های گلستان، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال و بختیاری

طی حکمی از سوی غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،  چهار نفر از سرپرستان استان های مذکور، به سمت مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به موجب این احکام، حمزه کرایلو به سمت”مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان”، مهدی رحمدل به سمت “مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی”، سید نوراله هدایت به سمت” مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویر احمد” و علیرضا کریم زاده به سمت”مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری” منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، در این احکام آمده است:

باسلام

 نظر به سوابق تخصصی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت”مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان” منصوب می شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر و رعایت مقررات، نظرات معاونین محترم سازمان و دفاتر ستادی و نیز همراهی مدیران و همکاران آن اداره کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و “قانون مداری” را معمول نمائید.

در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم انگاشته شده است، توجه به بهبود کیفیت خدمات آموزشی به مردم عزیز، توسعه همکاری با آموزشگاه¬های آزاد و شرکاء اجتماعی سازمان و جامعه هدف به منظور تحقق سیاست¬های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مطلوب نظر است که با ارتباط موثر و همکاری نزدیک با استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی وزارت متبوع به منصه ظهور خواهید رساند.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله، گام های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content