تفاهم نامه داخلیاخبار

(1401/03/10)تفاهم نامه همکاری آموزشی- مهارتی فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) و شهرداری بروجرد منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، در راستای توانمندسازی مهارتی و زمینه سازی توسعه منابع درآمدی شهروندان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و منابع محلی، جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) و  شهرداری بروجرد با حضور معاون اداری و پشتیبانی و مسئول بازرسی عملکرد این اداره کل برگزار شد.

تربیت نیروی انسانی متخصص در قالب دوره‌های مصوب، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت به منظور ارتقای توان علمی افراد هدف، ارائه دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی کوتاه‌مدت بخشی از اهداف مشترک این تفاهم‌نامه است که به امضای یحیی عیدی بیرانوند شهردار بروجرد و عزیزاله قائد رحمتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) بروجرد رسیده است.

قائد رحمتی ، کاهش معضلات زندگی شهری از طریق افزایش توانایی ها و مهارت های مورد نیاز شهروندان، حفظ و توسعه فضای سبز شهری، افزایش رضایت شهروندان با ارتقاء مهارت های فنی و شغلی اصناف، ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کمک به اقتصاد خانوارهای شهری بالاخص اقشار آسیب پذیر از طریق توانمند سازی شغلی مهارت جویان به ویژه در زمینه مشاغل خانگی، توسعه صنایع دستی بومی و افزایش انگیزه و توانایی شهروندان در راستای اشتغال زایی و درآمدزایی در این بخش را از اهداف ان تفاهم نامه برشمرد.

عیدی بیرانوند نیز در این دیدار بر لزوم مهارت افزایی شهروندان تاکید کرد و افزود: امروزه دنیا به سمت مهارت حرکت می کند و کسی که دارای مهارت می باشد، می تواند با ارائه خدمات بهتر به شهروندان باعث رضایتمندی آنان شود. و این امر مستلزم آن است که در کنار آموزش و تحصیلات دانشگاهی، مهارت آموزی جدّی گرفته شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content