اخبار

(۱۴۰۱/۰۳/۰۳) سردار فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور: مهارت آموزی در راه اندازی کسب و کار بهبودیافتگان کمپ ماده ۱۶ اقدامی مهم و ضروری است

در راستای بازپروری معتادین متجاهر و توانمندسازی این قشر از جامعه برای ورود به بازار کار،کمپ های ترک اعتیاد بایستی دارای زنجیره نگهداری، سم زدایی، درمان، روانشناسی و حرفه آموزی باشند تا مددجویان پس از رهایی صاحب مهارت خاصی شوند.
اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان با برگزاری کارگاه‌های مهارت‌آموزی بازار محور، در این مسیر، گام‌های مؤثری برداشته‌است.
در بازدید سردار فدوی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور وسردار کشکولی فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل لرستان از کارگاه‌های مهارت آموزی کمپ ماده 16 آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خرم آباد، ضمن تقدیر از مربیان ساعی و توانمند، آقایان: مختاری، خادم و علیزاده ، از نزدیک روند مهارت‌آموزی را بررسی و پیرامون دغدغه و مشکلات حوزه آموزش به بحث و تبادل نظر پرداختند.
سردار فدوی ضمن ابراز رضایت و خرسندی از دوره‌های مهارتی برگزار شده در مرکز، افزود: آموزش حرفه و مهارت لازم برای راه اندازی کسب و کار یکی از اقدامات مهمی است که باید متصدیان کمپ های ترک اعتیاد بیش از پیش به آن اهتمام بورزند.
گزارش می‌افزاید: تاکنون در کمپ ماده ۱۶ (کرامت) آموزش فنی و حرفه‌ای برادران شهرستان خرم‌آباد، چندین دوره رشته‌های برق ساختمان، مکانیک خودرو، جوشکاری برق (اسکلت ساختمان) برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان ، سرداران فدوی و کشکولی در ادامه از بخش‌های مختلف مرکز بازدید نموده و پای صحبت شماری از اعضای این مرکز نشسته و در جریان برخی مشکلات آنان قرار گرفتند.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان این بازدید، از مددجویان این مرکز خواست تا با عزمی راسخ برای ساختن زندگی بهتر و آینده خود تصمیم گرفته و قدر خود و جوانی را بدانند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content