مراکز شهرستانهااخباردلفان

(۱۴۰۱/۰۲/۳۱)برگزاری آیین افتتاح نمایشگاه محصولات کارآموزان و زنان سرپرست خانوار تبصره ۷۵ ؛ شهرستان دلفان با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی

خبر_مهارتی* ؛
🔸 *#آیین_افتتاح*
🔹 *مرکز شماره ۱۷ خواهران دلفان*

*⚡ برگزاری آیین افتتاح نمایشگاه محصولات کارآموزان و زنان سرپرست خانوار تبصره ۷۵ ؛ شهرستان دلفان با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی⚡*

🔸️امروز همزمان با سراسر مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، آیین افتتاح نمایشگاه محصولات کارآموزان و زنان سرپرست خانوار تبصره ۷۵ شهرستان دلفان، با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه، فرماندار، شهردار، مسئول حراست و بخشدار منطقه کاکاوند و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

🔹️این نمایشگاه به مدت یک هفته در معرض دید عموم و بازدید کنندگان علاقه مند خواهد بود.
گزارش می‌افزاید: درآمد حاصل از فروش محصولات ارائه‌شده در این نمایشگاه در راستای اجرای تبصره ۷۵ مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

🔹️به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، در حاشیه بازدید از نمایشگاه، مسئولین ضمن بازدید از کارگاه‌های این مرکز و ابراز خرسندی از حضور و استقبال کارآموزان از دوره‌های مهارتی اجراشده در این مرکز، خواستار استمرار و برگزاری دوره‌های مهارتی بازارمحور و با حداقل نیاز به سرمایه، در برنامه آموزشی سال جاری این مرکز، شدند.

🔸️در ادامه: امام‌جمعه و فرماندار شهرستان دلفان برگزاری این‌چنین نمایشگاه‌هایی را فرصتی مناسب در راستای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و نیز اشتغال‌آفرینی بانوان این شهرستان، دانستند.


🗓️ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
🏢 مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان دلفان

⚙️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان
🆔@maharat_lornews
🌐www.lorestan-tvto.ir
⚙https://b2n.ir/y17401

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content