اخبار ملیاخبار

(1401/02/18)در راستای ارتقاء مهارت کارگران ساختمانی و فصلی؛ دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه کارگران ساختمانی ابلاغ شد

بر اساس این دستور العمل، مشمولین صرفا از سوی اتحادیه کارگران ساختمانی به سازمان و ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سرانجام با پیگیری های اتحادیه تعاونی های تامین نیاز صنفی استادکاران، کارگران ساختمانی و فصلی کشور و همکاری خوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ویژه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه مشترک بین اتخادیه کارگران ساختمانی و سازمان فنی و حرفه ای برای استفاده بهینه از ظرفیت تشکل های صنفی کارگران ساختمانی صادر شد.

بنابراین گزارش، جامعه هدف دستورالعمل فوق شامل 500 هزار نفر از کارگران و استادکاران ساختمانی کشور می باشد.

بر اساس این دستور العمل، مشمولین صرفا از سوی اتحادیه کارگران ساختمانی به سازمان و ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی می شوند.

مسئولیت تایید و هویت کارگران متقاضی در زمینه ثبت نام، تمدید و ارتقای مهارت بر عهده تعاونی های تامینی نیاز صنفی کارگران ساختمانی می باشد.

کارگروه ملی و استانی به منظور انجام هماهنگی های لازم، برنامه ریزی مناسب و ظرفیت سازی و همکاری فیمابین در این تفاهم نامه پیش بینی شده است.

برای مشاهده دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه مشترک بین اتخادیه کارگران ساختمانی و سازمان فنی و حرفه ای کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content