اخبار

(۱۴۰۱/۰۲/۰۸)بیانیه حشمت اله معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان بمناسبت روز جهانی قدس

*‍ 🇮🇷 #بیانیه*

✍ *بیانیه حشمت اله معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان بمناسبت روز جهانی قدس*

“کُونَا لِلظَّالِمِ خَصْماً وَ لِلْمَظْلُومِ عَوْناً؛”

“دشمن ستمگر و یاور ستمدیده باشید” مولا علی (ع)
“روز قدس، روزى است که باید سرنوشت ملت هاى مستضعف معلوم شود باید و در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که ایران قیام کرد و دماغ مستکبرین را به خاک مالید و خواهد مالید، تمام ملت ها قیام کنند و این جرثومه‏ هاى فساد را به زباله‏ دانها بریزند.” امام خمینی (ره)
روز قدس روز احیای اسلام، روز مشت های گره کرده بشریت و روز فریاد خروش جهانیان علیه مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر است. روز قدس روز همبستگی و همدلی جهانیان است. بر مبنای سخن پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) که می فرمایند « اگر کسی صبح از خواب برخیزد و به فکر رسیدگی به امور مسلمین نباشد مسلمان نیست »؛ و به پیروی از تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی(ره)،‌ بار دیگر در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام  و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود.
کارکنان و مربیان اداره کل و مراکز هفده گانه آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، با حضور پرشور و با شکوه خود در راهپیمایی این روز، با آرمان های راستین شهدا و امامین انقلاب در مبارزه با استکبار جهانی تجدید میثاق میکنیم و از مردم مظلوم فلسطین تا رهایی کامل از دست صهیونیست های کودک کُش،  حمایت خواهیم کرد و از آحاد مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی نیز دعوت میکنیم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.

⏰ پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۶ رمضان ۱۴۴۳

⚙️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

🆔@maharat_lornews
www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content