اخبار

(۱۴۰۱/۰۱/۲۸)آموزش های فنی و حرفه ای مسیر اشتغال را برای جوانان مهارت دیده هموار می کند

*آموزش های فنی و حرفه ای مسیر اشتغال را برای جوانان مهارت دیده هموار می کند*

✔️به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، با توجه به نیاز پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ۱۰۰۰ مگاواتی خرم آباد به نیروی متخصص و آموزش دیده جلسه هم اندیشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با کیانی، نماینده کارفرمایی و کارشناسان این نیروگاه برگزار شد.
در این نشست دو طرف در خصوص آموزش نیروهای انسانی و متخصین فنی بمنظور اشتغال در واحد پیمانکاری این نیروگاه به تبادل نظر پرداختند.
کیانی ضمن اشاره به دوره های مهارتی و تخصصی برگزارشده در مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان عنوان کرد: این نیروگاه سیکل ترکیبی بمنظور تکمیل پرسنل خود نیاز به نیروهای متخصص و متعهد بومی دارد که در رشته های 1_برق صنعتی 2_جوشکاری برق3_جوشکاری آرگون4_لوله کشی صنعتی (پایپینگ)5_نقاشی صنعتی6_نصاب اسکلت، آموزش های علمی و عملی را گذرانده باشند.
در ادامه معتمدی با بیان اجرای دوره های مهارتی با رویکرد اشتغال، ابزار خرسندی نمود که جوانان جوینده کار با گذراندن انواع دوره های تخصصی عملی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، مهارت لازم و کافی را جهت اشتغال کسب خواهند نمود.
این گزارش می افزاید: با توجه به جذب نیروی این نیروگاه از طریق آزمون های دستگاههای اجرایی خواهد بود، مهارت دیدگان اعزامی به نیروگاه، توسط شرکت پیمانکاری مشغول به کار شده و سوابق تجربی و عملی کسب خواهند نمود.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content