اخبار ملیاخبار

(۱۴۰۱/۰۱/۲۸)نشست مشاورین بانوان و خانواده ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد

با هدف تببین شرح وظایف و راهبردهای حوزه بانوان و خانواده  نشست مشاورین بانوان و خانواده ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در این نشست که به صورت وبیناری و با حضور دکتر بختیار خلج، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور زنان و خانواده، معصومه پاپی نژاد،  مسئول امور زنان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و محمد جامه بزرگی، رئیس شواری فرهنگی اجتماعی و مدیرکل حراست سازمان برگزار شد، نمایندگان امور زنان و خانواده مناطق هشتگانه سازمان به بیان نقطه نظرات مشاورین بانوان و خانواده سایر استان ها پرداختند.

بختیار خلج، در این نشست با اشاره به جایگاه سیاست گذاری، نظارت و راهبری حوزه زنان و خانواده، بیان داشت: وزارت مردم نسبت به تحکیم خانواده و اجرای قوانین مرتبط با این حوزه عزم راسخ دارد و با توجه به اهمیت این موضوع به دنبال ایجاد ساختار تشکیلاتی برای این جایگاه است.

جامه بزرگی نیز در این نشست گفت: خانواده رکن اساسی و مهم ترین کانون جامعه است و زن در تاریخ ایران و اسلام محور تعاملات اجتماعی بوده است.

وی با اشاره به ابلاغ آئین نامه شورای فرهنگی اجتماعی سازمان بر حضور مشاور بانوان و خانواده به عنوان عضو این شورا در جلسات تاکید کرد.

پاپی نژاد نیز با تبیین شرح وظایف مشاورین بانوان و راهبردهای کلان این حوزه، عناوین فعالیت های این حوزه در سال 1401 را اعلام کرد  تا در برنامه 3 ماهه اول 1401 با همکاری مشاورین استانی منتج به تهیه سند راهبردی این حوزه در سازمان آموزش  فنی و حرفه ای کشور شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content