مراکز شهرستانهااخباربروجرد

(۱۴۰۱/۰۱/۲۳)در راستای ارتقاء شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی زنبورداران، برگزار شد

#خبر_شهرستان
در راستای ارتقاء شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی زنبورداران، برگزار شد
🔻به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛ کارگاه آموزشی پرورش زنبور عسل ویژه اتحادیه زنبورداران شهرستان بروجرد، در راستای ارتقاء شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی زنبورداران، برگزار شد.
🔸️قائدرحمتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) شهرستان بروجرد با تاکید بر ایجاد کسب‌ و کارهای مهارت بنیان، از برگزاری دوره مهارت‌آموزی پرورش زنبور عسل ویژه اتحادیه زنبورداران این شهرستان خبر داد.
🔹️رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی(ع) تاکید کرد؛ پس‌از برگزاری جلسات هم‌اندیشی با علی‌محمد ساکی رئیس اتحادیه زنبورداران شهرستان بروجرد در راستای اجرایی نمودن تفاهم‌نامه کشوری و به‌منظور فراهم آوردن بستر همکاری و توسعه فعالیت‌های آموزشی مهارت‌محور و استفاده از ظرفیت‌های متقابل در حوزه‌های مرتبط و همچنین کمک به توسعه فعالیت‌های مهارتی در روستاها، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین دو دستگاه در اسفندماه سال ۱۴۰۰ منعقد گردید.
🔸️ قائد رحمتی در ادامه افزود: در راستای اجرایی نمودن این تفاهم‌نامه، نخستین دوره ی توانمندسازی مهارتی به صورت حضوری جهت متقاضیان اشتغال و کارآفرینی در حوزه زنبورداری؛ همکاری در توسعه راه اندازی کسب و کارهای مهارتی نوآورانه پایدار در این حرفه در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) شهرستان بروجرد درحال برگزاری است.
گزارش می‌افزاید: اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان در راستای رسالت آموزشی خود، کمک به ارتقاء شاخص‌های کیفیت زندگی روستایی به‌واسطه ایجاد و ارتقاء شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی بر اساس نتایج نیازسنجی آموزشی و شغلی در روستاها و همکاری در سنجش و ارزشیابی مهارت و صلاحیت حرفه ای متقاضیان گواهینامه‌های مهارت مشاغل در حرفه زنبورداری اقدام به اجرای دوره های مهارتی رایگان ویژه متقاضیان در سطح شهرستان های استان می‌نماید.

🔻گزارش تصویری

 

🗓 ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۱

⚙️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

🆔@maharat_lornews
www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content