مراکز شهرستانهااخبارخرم آباد

(۱۴۰۱/۰۱/۲۱)نخستین جلسه شورای اداری و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان خرم آباد برگزارشد

🔻امروز و باحضور رئیس مرکز، همکاران اداری و مربیان این مرکز این جلسه با رویکرد برنامه ریزی کلی در خصوص ارائه هر چه بهتر آموزش های مهارتی در سال جاری، برگزار شد.
🔸️مرادی سرپرست این مرکز ضمن تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اشتغال آفرینی تاکید کرد: اجرای دوره های مهارتی نوین و تمرکز بر آموزش های سکونتگاه های غیر رسمی، حاشیه نشین، روستایی و آموزش در زندان ها بایستی با تمام توان در دستور کار قرار گیرد تا با توانمندسازی بانوان مهارت دیده، چرخ اشتغال در راستای کسب و کار پر رونق به حرکت در آید.
🔸️مرادی در ادامه افزود: با توجه به رویکرد دولت الکترونیک، حذف دریافت مدارک کاغذی و تاکید بر خدمات الکترونیک بایستی بیش از پیش دنبال شود تا سهولت دریافت ارائه خدمات مهارتی، خود باعث جذب حداکثری علاقمندان شود.
🔸️رئیس مرکز خواهران شهرستان خرم آباد، با اشاره به سهولت دریافت جواز تاسیس آموزشگاه های آزاد در دولت مردمی اذعان کرد:  تسهیل و سهولت در صدور مجوزهای آموزشگاه های جدیدالتاسیس و بازرسی دقیق و بموقع از آموزشگاه های آزاد می تواند در اشتغال جویندگان کار و مهارت آموزی و مهارت افزایی جوانان تاثیر بسزایی داشته باشد.

🗓۲۱ فروردین ماه۱۴۰۱

⚙️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

⬅️maharat_lornews@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content