اخبار ملی

(1401/01/20)با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ مرکز تجاری ایران در ارمنستان افتتاح می‌شود

مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان به عنوان نمایشگاه دائمی توانمندی‌های اقتصادی کشور، همزمان با سفر دکتر عبدالملکی به ایروان افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حامد فروزان» در نشست وبیناری با مدیر امور بین‌الملل وزارت کار و امور اجتماعی ارمنستان اظهار کرد: با هدف تبیین ظرفیت‌های دو طرف در حوزه‌های تولید و تجارت محصولات و خدمات، تفاهم‌نامه همکاری در این حوزه منعقد خواهد شد.

وی با اشاره به آماده‌سازی مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برای عرضه توانمندی‌های دانش‌بنیان و دستاوردهای تعاونی‌های شاخص، گفت: این پتانسیل ارزشمند در سفر جناب آقای دکتر عبدالملکی به ایروان افتتاح می‌شود.

فروزان با تشریح کامل ظرفیت‌ها و شرح وظایف معاونت‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و مراکز اقتصادی زیرمجموعه وزارت مردم، از آمادگی راه اندازی مراکز آموزش مهارت‌های فنی‌و‌حرفه‌ای توسط اساتید ایرانی، مشاوره در حوزه بیمه‌ای و خدمات امور بازنشستگان و معلولان خبر داد.

«میناسیان» مدیر امور بین‌الملل وزارت کار و امور اجتماعی ارمنستان نیز در این نشست بیان کرد: با توجه به گستردگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران، همکاری‌های طرفین می‌تواند بسیار اثربخش و مثبت باشد.

وی از پیشنهاد تأسیس مجموعه‌ای همسو با اهداف بهزیستی جهت ارائه خدمات به زنان و افراد بی سرپرست، معلولین و توانخواهان و همچنین راه‌اندازی مرکزی جهت آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای جوانان در ارمنستان استقبال کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content