اخبار

(۱۴۰۱/۰۱/۰۱)پیام تبریک نوروزی دکتر حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۱ شمسی

خانواده ارجمند سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور

با سلام و تهنیت
نوروز ، نماد پیوند دیرین آدمی با طبیعت و مهمترین پیام آن تحول و بازگشت به فطرت انسانی و بهبود در رفتار و کردارها و تقویت معنویت در خود است.
حلول سال نو و بهار دوباره طبیعت، سنت و مشیت پروردگار عالمیان است و یادآور معاد؛ آن گونه که پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) می فرمایند: هرگاه بهار را دیدید بسیار از قیامت یاد کنید.
پیوستگی موفقیت های سازمان در سال نو همچنان در گرو اعتماد مردم شریف است و این اعتماد را تک تک شما عزیزان در جای جای سازمان می آفرینید.
همه شما مربیان، کارکنان، کارشناسان، مدیران و آموزشگاه دارانی که با همت عالی خویش و با غیرت و حمیت، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را سربلند خواهید ساخت.
این بهار را صمیمانه به همه ایرانیان و هموطنان، به ویژه همکاران گرانقدر و پر تلاش سازمان آموزش فنی و حرفه ای تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان و در پناه سایه سار الطاف حضرتش، برای ملک و ملت، در این سال جدید سلام امید، سعادت روح، سلامت جسم و جان، نشاط بهاران ، آرامش الهی و سرور جاودانه خواهانم و امیدوارم سال پیش رو ، آغاز فصل نوینی در نهضت خدمت رسانی و توسعه آموزش های مهارتی و فرهنگ کار و کارآفرینی باشد. همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب در پیام نوروزی شان تعیین و تبیین فرمودند ما نیز با تلاشی مضاعف در جهت تحقق “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” تلاش خواهیم نمود.
پیروز و پدرام باشید.

غلامحسین حسینی نیا
معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content