تفاهم نامه داخلیاخبار

(۱۴۰۰/۱۲/۲۳)مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی افتتاح شد

با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی افتتاح شد
در آئینی با حضور حشمت اله معتمدی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان؛ معتمدی در آئین افتتاح و بازدید از این مرکز، از مسئولان دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی برای ایجاد این مرکز به عنوان حرکتی مثبت و شایسته در جهت مهارت آموزی به دانشجویان و کمک به آینده شغلی آنان قدردانی کرد.
علی جودکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی نیز در مراسم آغار به کار این مرکز، ضمن تقدیر از مساعدت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، گفت: این مرکز  به منظور توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی و فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد در دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی فعالیت خواهد نمود.
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان با بیان اینکه این مرکز با کسب مجوز از سوی این اداره کل آغاز به کار خواهد کرد، افزود: دانشجویان در مراکز (TMC) از تجربیات و مشاوره‌های اساتید مجرب بهره گرفته و آینده شغلی آنان به نوعی هدایت و تضمین خواهد شد.
در این مراسم حجت الاسلام فتاحی رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی، ضمن قدردانی از تلاش و همکاری های موثر اداره آموزش فنی حرفه ای استان، ابراز امیدواری کرد که این اتفاق منشاء خیر و برکت برای مردم شهرستان بروجرد، بخصوص دانشجویان دانشگاه مذکور شود.
این گزارش می افزاید: پیش تر نیز همکاری‌های مؤثری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان و دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی در آموزش مهارت‌های لازم برای اشتغال دانشجویان و مهارت افزایی کارکنان دانشگاه، اعم از دوره‌های نرم افزاری و ایمنی و بهداشت وجود داشته است که با تأسیس این مرکز، این همکاری ها در سطح گسترده‌تری تداوم خواهد داشت.

گزارش تصویری آیین افتتاح مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content