تفاهم نامه داخلیمراکز شهرستانهااخبارازنا

(۱۴۰۰/۱۲/۱۶)امضای تفاهم نامه همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای با اداره آموزش و پرورش ازنا پیرو تفاهم نامه کشوری “طرح ایران مهارت”

🔻 *امضای تفاهم نامه همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای با اداره آموزش و پرورش ازنا پیرو تفاهم نامه کشوری “طرح ایران مهارت”*

🌟 امروز تفاهم نامه همکاری فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ازنا با اداره آموزش و پرورش این شهرستان در راستای اجرای طرح ایران مهارت در سطح  آموزشگاه های متوسطه اول منعقد گردید.

🔸 مدیر آموزش و پرورش ازنا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، فراگیری مهارت های فنی و تقویت روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان را مهم برشمرد و طرح ایران مهارت را جهت آشنایی دانش آموزان با رشته های فنی ، لازم و ضروری دانست .

🔻رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان نیز در ادامه ، ضمن تقدیر از مسئولین آموزش و پرورش ، در خصوص طرح ایران مهارت و اهداف این طرح نکاتی را بیان نمود و رشته های مرتبط با خواست و سلیقه‌های دانش‌آموزان را معرفی کرد .

🔻 صادق مرزبان هدف از اجرای این طرح را کشف استعداد و ارتقای دانشِ فنی و مهارتی بین دانش آموزان عنوان کرد و افزود ؛ تمام تلاش خود و همکارانش را در جهت اجرای مطلوب این طرح به کار خواهد گرفت.

📆دوشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۰
🏢 شهرستان ازنا

⚙️ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان
👉🏻 Tel,Insta,Twitter:
@maharat_lornews
www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content