اخبار

(1400/12/03)وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان همدان سفر می کند

حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید همدانی به استان همدان سفر می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، عبدالملکی، وزیر تعاون، به منظور افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای دو منظوره سردار شهید همدانی، 4 اسفند ماه سال جاری به شهرستان فامنین واقع در استان همدان سفر می کند.

در این سفر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمود کریمی بیرانوند، سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت متبوع و علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان نیز وزیر کار را همراهی می کنند.

بنابراین گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای دو منظوره سردار شهید همدانی شهرستان فامنین با هدف گسترش مهارت آموزی و بر اساس نیاز سنجی منطقه  احداث شده است.

این مرکز در زمینی به ابعاد 2 هزار و 796 متر زمین در دو طبقه و زیربنای 1400 متر در شهرستان فامنین ساخته شده است.

این مرکز  دو طبقه است که طبقه اول مختص برادران بوده و در رشته های اتومکانیک، برق و  کامپیوتر دوره های مهارتی برگزار می کند.

طبقه دوم این مرکز اختصاص به خواهران دارد و در رشته های خیاطی(دولتی)، صنایع دستی(مکرومه بافی کارگاه بخش خصوصی)، صنایع چرم، نقشه کشی، کارگاه خیاطی (بخش خصوصی) آماده ارائه آموزش های مهارتی به متقاضیان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content