اخبار

(شانزدهم بهمن ماه ۱۴۰۰)جلسه هم اندیشی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی و سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی

بیرانوند مدیرکل غله و اموربازرگانی استان، در راستای خدمت بهتر به مصرف کننده محصول نانوایی های سطح استان، خواستار همکاری فنی حرفه ای در مبحث آموزش و مهارت افزایی نیروی انسانی شاغل در نانوایی ها شد.
ایشان نان را از ملزومات اصلی سبد معیشتی خانواده ها دانست و با بیان اینکه بیشترین یارانه دولت به نان اختصاص یافته است، ابراز داشت: در تامین این مائده الهی در سبد معیشتی خانوارها، نیازمند آموزش های مهارتی و  آموزش فنی و حرفه ای برای نیروی انسانی شاغل در این صنف هستیم.
در ادامه، معتمدی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، رسالت آموزش فنی و حرفه ای را آموزش مهارت به کارجویان و مهارت افزایی شاغلان در صنوف مختلف و مرتبط دانست و نیروی انسانی مهارت دیده را سرمایه های جامعه دانست.
در پایان، به بررسی نیازهای آموزشی اداره کل غله و مهارت های مورد نیاز پرداخته شد و مقرر شد با حضور کارشناسان دو اداره کل، تفاهم نامه های مورد نیاز، منعقد و همکاری های لازم صورت پذیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content