اخبار ملیاخبار

(هفدهم شهریور ماه۱۴۰۰)پیام خداحافظی و قدردانی علی اوسط هاشمی، رئیس سابق سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور از همکاران و تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی

🔺 پیام خداحافظی و قدردانی علی اوسط هاشمی، رئیس سابق سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور از همکاران و تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی

به‌نام حضرت دوست
خانواده معزز سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور
تلاشگران و دلسوزان عرصه مهارت آموزی

با سلام و تحیت
خدمت به مردم شریف، افتخاری بزرگ و به طور حتم آزمونی دشوار است که توفیق در کسب رضایت خلق، قطعا در سایه توکل به حضرت باری‌تعالی و بهره‌مندی از تخصص، تجارب و همراهی بی‌دریغ سرمایه‌های ارزشمند انسانی در هر مجموعه‌ای در فضای مشارکت، هم‌افزایی و خرد جمعی محقق می‌شود.
حدود دو سال افتخار همکاری با همکاران توانمند، با انگیزه و تلاشگر خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در دو بخش دولتی و خصوصی برای اینجانب، فرصتی گرانقدر در عرصه خدمتگزاری در راستای تعالی کشور عزیز اسلامی‌مان بوده است.
خانواده بزرگ مهارتی کشور طی دو سال گذشته در دو بخش دولتی و خصوصی با همراهی و ‌هم‌افزایی اثربخش شرکای اجتماعی و گروه‌های مرجع در اقصی نقاط کشور با تلاش‌های ارزشمند، عشقی ستودنی و همتی بلند، دستاوردهای گرانقدری را در حوزه توانمندسازی سرمایه‌های انسانی، بالندگی و شکوفایی استعدادهای گران‌مایه کشورمان رقم زدند.
مربیان دلسوز، کارشناسان ساعی و مسئولانی متعهد که با وجود تحریم‌ها و کاستی‌ها از نقش آفرینی در مسیر توسعه سرمایه‌های انسانی و ارتقای جایگاه مهارت در نگاه مردم و حکومت، هرگز دست از تلاش برنداشته و در کارنامه خدمت به کشور و هم وطنان خود، خوش درخشیدند.
ضمن عرض تبریک انتصاب شایسته و آرزوی توفیق برای جناب آقای دکتر حسینی نیا در جایگاه ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، اینجانب بر خود فرض می‌دانم، از همه عزیزانی که با انگیزه والای جلب خشنودی پروردگار و خلق عزیزش، همت والا و تلاش‌های بی‌دریغ و خالصانه‌شان را به کار بستند، تقدیر و تشکر نموده و از همه بزرگواران طلب حلالیت می‌‌نمایم.
برای خانواده تلاشگر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از درگاه حضرت احدیت توفیقات روزافزون در تمامی عرصه‌های زندگی را مسئلت می‌نمایم.
برادر شما
علی‌اوسط‌هاشمی

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content