اخبار ویژهتفاهم نامه داخلیاخبار

(سوم مردادماه ۱۴۰۰)دکتر یحیی مدیر عامل کارخانجات نساجی بروجرد : کارخانه نساجی بروجرد نیاز به نیروی کار ماهر دارد

*مهارت؛مربی،مشاوره،نخبگان مهارتی*

✅دکتر یحیی مدیر عامل کارخانجات نساجی بروجرد  :
کارخانه نساجی بروجرد نیاز به نیروی کار ماهر دارد

در چهارمین روز از هفته ملی مهارت، مرکز جوارکارگاهی کارخانجات نساجی بروجرد  با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و جمعی از همکاران در شهرستان بروجرد افتتاح شد .

دکتر یحیی : به دلیل سختی کار در کارخانجات نساجی نیروی کار در این کارخانه پس‌از بیست سال بازنشست می‌شود و ما با کمبود نیروی جایگزین مواجه هستیم .
وی در ادامه افزود: کمبود نیروی متخصص و ماهر در زمینه نساجی بالاخص در سال‌های اخیر مشکلات فراوانی را برای کارخانه به‌همراه داشته ،بسیار خرسندیم که با همکاری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای الغدیر بروجرد بتوانیم با راه‌اندازی این مرکز نیروی مورد نیاز و حرفه‌ای خود را پرورش داده و به توسعه و گسترش فعالیت‌های کارخانه دست یابیم؛ تا در سطح شهرستان ،استان و کشور افتخارآفرین شویم.
سپس مهندس ابراهیمی ضمن تبریک دهه کرامت و امامت،و تقدیر از مدیر عامل محترم به‌خاطر ارج‌نهادن بر آموزش‌های مهارتی هفته ملی مهارت را تبریک گفته و افزود : خلأ آموزش‌های مهارتی در صنعت به دلیل تکیه‌ بر تحصیلات آکادمیک و نبودن مهارت کافی امروزه به‌خوبی احساس می‌شود .
وی در ادامه تاکید کرد یکی از رسالت‌های سازمان ایجاد مراکز جوار کارگاهی برای تربیت نیروی کار ماهر به‌صورت مهارت‌آموزی در دل صنعت می‌باشد .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان گفت امیدواریم با افتتاح این کارگاه بتوانیم هم نیروی متخصص مورد نیاز این کارخانه که یکی از برندهای برتر در سطح کشور است،تامین کنیم  و هم گام مؤثری در ارتقاء و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی در سطح استان برداریم .

در پایان این مراسم پس‌از امضای تفاهم‌نامه بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و کارخانجات نساجی بروجرد ابراهیمی با اهداء تندیسی به‌مناسبت هفته ملی مهارت از دکتر یحیی تقدیر نمودند.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

🆔@maharat_lornews
▶️www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content