اخباربروجرد

(سوم مردادماه ۱۴۰۰)تشکیل جلسه شورای مهارت شهرستان بروجرد در محل فرمانداری این شهرستان

سوم مردادماه ۱۴۰۰

*مهارت؛مربی،مشاوره،نخبگان مهارتی*

✅تشکیل جلسه شورای مهارت شهرستان بروجرد در محل فرمانداری این شهرستان

🔸امروز مصادف با چهارمین روز از هفته ملی مهارت؛ جلسه شورای مهارت شهرستان بروجرد با حضور فرماندار ،مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد ، معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ،جمعی از مسئولان این شهرستان و ابراهیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و جمعی از همکاران این اداره‌کل ، در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

🔸در این جلسه ابراهیمی ضمن تبریک اعیاد دهه کرامت و امامت و هفته ملی مهارت خواستار توسعه مراکز جوار کارگاهی و آموزش در محیط کار واقعی به‌منظور تامین نیروی کار مورد نیاز کارگاهها و کارخانجات تولیدی و صنعتی این شهرستان شد.

🔸وی در ادامه افزود:با توجه به  دریافت مجوز تأسیس دپارتمان ورشو  و تصویب اعتبار لازم ،در سفر اخیر معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ،شایان‌ذکر است فضای آموزشی در نظر گرفته‌شده برای این دپارتمان از سال۸۹ تاکنون به دلیل عدم تامین اعتبارات لازم ،تکمیل‌نشده لذا از شما خواستاریم جهت تخصیص صددرصدی اعتبارات تصویب‌شده برای تکمیل این پروژه حمایت‌های لازم را مبذول فرمایید .

🔸سپس گودرزی فرماندار شهرستان بروجرد ضمن تبریک هفته ملی مهارت بر تلاشگران این عرصه ادامه داد : خواستار گسترش آموزش‌های مهارتی با توجه به نیاز متقاضیان در این شهرستان بالاخص رشته قلمزنی که به‌عنوان یک برند شناسایی‌شده این  شهرستان ست، هستیم.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

🆔@maharat_lornews
▶️www.lorestan-tvto.ir

Sent from my Galaxy
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content