تفاهم نامه داخلیاخبار

(سوم مردادماه ۱۴۰۰)امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد در زمینه تاسیس مراکز آموزش جوار دانشگاهی حوزه کشاورزی 

*مهارت؛مربی،مشاوره،نخبگان مهارتی*

امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد در زمینه تاسیس مراکز آموزش جوار دانشگاهی حوزه کشاورزی

🔹️همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت، افتتاح مرکز آموزش جواردانشگاهی حوزه کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بروجرد انجام شد.

🔹️در این مراسم دکتر معظمی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ضمن خیرمقدم به ابراهیمی و همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان  و تبریک هفته ملی مهارت ،تاکید کرد: یکی از ارکان بزرگ و تاثیرگذار آموزشی در سطح کشور دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد این دانشگاه برای رسیدن به اهداف متعالی آموزشی خود به ابزارهای متعددی نیازمند است که یکی از این ابزارها احداث مراکز جوار دانشگاهی است تا بتواند باعث رشد و شکوفایی استعدادهای مهارتی فارغ‌التحصیلان و جوانان کشور شود .

وی در ادامه افزود: بسیار خرسندیم که با وجود بسترها و تجهیزات بسیار مناسب در حوزه کشاورزی با احداث مراکز آموزش جواردانشگاه، بتوانیم شرایط مساعدی جهت برگزاری دوره های عملی و کاربردی ویژه دانشجویان و در نتیجه مهارت افزایی فارغ‌التحصیلان جهت ورود به بازارکار ،فراهم آوریم.

🔹️همچنین دکتر معظمی در ادامه از پیگیری ها و تلاش مهندس برنا رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای الغدیر بروجرد به نمایندگی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ،جهت راه اندازی این مرکز آموزش مهارتی، تقدیر و تشکر نمود.

🔹️مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان ضمن تبریک دهه کرامت و امامت و هفته ملی مهارت؛ راه‌اندازی مراکز جواردانشگاهی  را بعنوان پایگاه‌هایی برای ارتقای مهارت دانشجویان و درنتیجه کمک به اشتغال آنان بعد از فارغ‌التحصیلی بسیار حائز اهمیت دانست.

🔹وی در ادامه تسریع کرد : در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها یکی از اهداف اصلی سازمان تاکید بر توسعه مراکز آموزش جوار کارگاهی و دانشگاهی به‌منظور افزایش مهارت تکنسین‌ها، کارکنان  واحدهای تولیدی و صنعتی،دانشجویان و فارغ التحصیلان،می باشد.

🔹️در پایان پس‌از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ابراهیمی با اهداء تندیس ویژه هفته ملی مهارت ،از زحمات ریاست و معاونت دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر کرد.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

🆔@maharat_lornews
▶️www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content