الیگودرز

(دوم مرداد ماه ۱۴۰۰)تشکیل جلسه شورای مهارت شهرستان الیگودرز در دفتر فرمانداری این شهرستان

سومین روز از هفته ملی مهارت

*مهارت؛گفتمان،اجماع و جریان سازی*

✅تشکیل جلسه شورای مهارت شهرستان الیگودرز در دفتر فرمانداری این شهرستان

🔹این جلسه با حضور مدیرکل و  معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی ،رئیس حراست اداره کل و همکاران مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز به ریاست فرماندار محترم و جمعی از کارکنان در  دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

🔹مهندس ابراهیمی ضمن تبریک هفته ملی مهارت،تاکید کردند؛یکی از مشکلات جویندگان کار استان نداشتن مهارت است و ما بعنوان متولیان حرفه آموزی بایستی متقاضیان را بسمت کسب مهارت و درنتیجه تسهیل یافتن بازارکارمناسب،هدایت کنیم.

🔹در ادامه وی با بیان اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز یکی از برترین مراکز در زمینه حضور در مسابقات المپیاد ملی مهارت است .از روسا، مربیان و کارکنان این مراکز تقدیر کرد.

🔹سپس سایر اعضا ازجمله؛  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی،رئیس شورای شهر و رئیس بهزیستی شهرستان الیگودرز پس از تبریک فرارسیدن هفته ملی مهارت،همکاری خود را جهت ترویج و گسترش مهارت آموزی در این شهرستان اعلام نمودند.

🔹 در پایان این جلسه از تعدادی از همکاران محترم مراکز ،کارآموزان المپیاد ملی مهارت؛ راه یافته به مرحله کشوری،دوتن از کار آفرینان موفق( سرکار خانم زینب موسویان در حرفه پرده دوزی و جناب آقای درویش جلیلی در حوزه پرورش قارچ خوراکی) تجلیل بعمل آمد.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

🆔@maharat_lornews
▶️www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content