اخبار

(یکم مردادماه 1400)پیام تبریک استاندار لرستان بمناسبت هفته ملی مهارت

🔰پیام تبریک استاندار لرستان بمناسبت هفته ملی مهارت

متن پیام بدین شرح است:

✅امروزه دنیا 《انقلاب مهارت 》را به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر برای باقی ماندن در عرصه جهانی رقابت ها به موازات و همگام با تحولات و پیشرفت دانش و تکنولوژی تلقی می کند.
بدون شک تلفیق علم و مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز کشور، زمینه ساز اشتغال پایدار در فردایی روشن خواهد بود؛ در همین راستا و با درک ضرورت حرکت به سمت اجرای پروژه ها و برنامه های هدفمند و توسعه فراگیر نهضت آموزش های مهارتی برای نسل امروز بمنظور توسعه پایدار؛ تعیین کننده خواهد بود.
هفته ملی مهارت و‌ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای فرصت مغتنمی است که بر ایجاد گفتمان مهارت آموزی، توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و نهضت مهارت افزایی در سطح استان، که تاثیر مهمی در اشتغال و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گام برداشته و بر این مهم تاکید نماییم.
اینجانب هفته ملی مهارت و پیشاپیش ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای را به همه کنشگران وتلاشگران عرصه مهارت آموزی استان لرستان تبریک و زحمات و تلاش  این عزیزان را ارج می نهم.
ازدرگاه خداوند سبحان بهروزی وتوفیقات روزافزون جامعه بزرگ آموزش فنی و حرفه ای را خواستارم.

سید موسی خادمی
استاندار لرستان

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

tel :@maharat_lornews

insta :@maharat_lornews

▶️www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content