اخبار ویژهاخبار

(سی و یکم تیرماه ۱۴۰۰)بمناسبت نخستین روز از هفته ملی مهارت دیدار مهندس ابراهیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با دکترگودرزی  نماینده محترم شهرستانهای دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی

اولین روز از هفته ملی مهارت؛
*مهارت ؛ مجلس و دولت، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها*

🔻بمناسبت نخستین روز از هفته ملی مهارت ؛ دیدار مهندس ابراهیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با دکترگودرزی  نماینده محترم شهرستانهای دورود و ازنا و عضو کمیسیون اجتماعی و مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی

🔻 در این دیدار که با حضور در دفتر نماینده محترم صورت گرفت،ابراهیمی ضمن تبریک هفنه ملی مهارت به ارائه عملکرد آموزشهای فنی و حرفه ای در سال گذشته  پرداخته و بیان کرد : باوجود پاندمی کرونا،توانسته ایم با یاری خدواند منان و همراهی تمامی همکاران حدود 10800 نفر را در سطح استان بصورت مجازی و حضوری ماهر نماییم.

🔻  ابراهیمی گفت  : رویکرد سازمان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ترویج و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی و جایگزینی آن بجای مدرک گرایی ست.

🔻 وی افزود :در این مسیر مشکلاتی باعث کند شدن روند آموزش شده است که امیدواریم با مساعدت نمایندگان محترم مجلس این مسیر که می تواند به اشتغال جوانان دارای مهارت منجر شود ،هموار گردد.

🔻در ادامه دکتر گودرزی ضمن تبریک انتصاب خانم مهندس ابراهیمی آغاز هفته ملی مهارت را تبریک گفته و به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای و نقش آن در جامعه اشاره کردند .

🔻 وی تسریع کرد : امروز متاسفانه آموزشها بیشتر بصورت تئوری ست و آموزشهای عملی آنچنان که باید در جامعه نمایان نشده است.

🔻در ادامه نماینده محترم تاکید کرد: مهارت آموزی بایستی از درون خانواده آغاز گردد،و برای حل مشکل بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی بایستی آموزشهای عملی فنی و حرفه ای را رسانه ای و گسترش دهیم .

در پایان مهندس ابراهیمی  بمناسبت “هفته ملی مهارت” تندیسی به دکتر گودرزی اهداد نمودند.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

🆔 maharat_lornews
▶️www.lorestan-tvto.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content