اخبار

(بیست و یکم تیرماه 1400)برگزاری کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در راستای تحکیم بنیاد خانواده همزمان با سالروز پیوند ملکوتی دو ماه عالم هستی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ، امروز همزمان با سالروز پیوند ملکوتی دو ماه عالم هستی “کارگاه آموزشی تبیین روانی و اثرات اجتماعی حجاب و عفاف در راستای تحکیم بنیاد خانواده” ، در سالن آمفی تئاتر اداره کل با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضان تیموری کارشناس مسائل مذهبی ،محقق و پژوهشگر برگزار شد.

در این کارگاه حاج آقا تیموری به بیان نقش خانواده  در رشد و تعالی جامعه پرداخته و تاکید کردند : امروزه با وجود معضلاتی پیرامون مسائل خانه و خانواده بایستی با حفظ آیین و سنن اسلامی ، ایرانی در هرچه مستحکم نمودن بنیان خانواده کوشا باشیم .

وی بیان کرد: اعضای خانواده با ایجاد فضای عاطفی و صمیمی در خانه می توانند با هجمه های فرهنگی دنیای امروز که با رویکرد مجازی باعث ایجاد فاصله بین اعضای خانواده گردیده ، مقابله کنند .

در پایان ابزار امیدواری کردند که با سلسله مراتبی نمودن این کارگاهها به بررسی بازخورد این آموزه ها در بین اعضا، بپردازیم .

 

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

آدرس تلگرام : @Maharat_lornews

آدرس اینستاگرام :@Maharat_lornews

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content