اخبار

(دوازدهم تیرماه 1400)پاسخگویی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان به درخواست‌های تلفنی مردم از طریق سامانه سامد

🔻امروز شنبه دوازدهم تیرماه در راستای #تکریم ارباب‌رجوع و تحقق اهداف دولت الکترونیک #میترا ابراهیمی #مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان در مرکز پاسخگویی سامد(سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت )از ساعت ۱۰ تا۱۲ حضور یافت .

🔻به‌گزارش روابط‌عمومی این اداره‌کل؛میترا ابراهیمی به ارائه توضیحاتی در حوزه آموزش ،مهارت‌آموزی، دوره‌ها و حرفه‌های آموزشی، صدور گواهینامه، برگزاری آزمون‌های آنلاین و حضوری و فعالیت‌های حوزه اداری و… به تماس گیرندگان پرداخت.

🔻ابراهیمی تصریح کرد : سامانه سامد بستر ارتباطی بسیار مناسبی بین مردم و دولت است که از زیرساخت های بسیار ارزنده در راستای ارائه خدمت به مردم محسوب می‌شود ،که مستمراً توسط #استانداری‌ها پیگیری می‌گردد .

🔻وی ابزار خرسندی کرد که می‌توانیم از طریق این سامانه ایده‌ها ،پیشنهادات ،انتقادات ،شکایات و درخواست‌های هم‌استانی‌های عزیز را شنیده و به ارائه راهکارهایی بپردازیم.

🔻مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در ادامه اظهار کرد ؛ مقرر گردیده پس‌از درج آمار تماس‌ها در سامانه سامد مراحل پیگیری و پاسخ در کمتر از یک هفته به استانداری محترم ارائه گردد.

🔻در ادامه #بهزاد قبادی مسئول #ارزیابی عملکرد اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان بیان داشت : پس‌از بررسی درخواستهای تماس‌گیرندگان،مسائل موردنیاز به واحد مربوطه جهت پیگیری ارجاع خواهند شد.

🇮🇷 روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای #لرستان

🆔️Maharat_lornews

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content