اخبار ملیاخبار

(6تیرماه 1400)معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: اهداف سازمانی با هم افزایی کارکنان محقق می شود.

حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در سال جاری بر تحقق اهداف سازمانی با هم افزایی کارکنان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گیلان، اولین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سال جاری  با حضور حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، علی فروزش، مدیرکل برنامه، بودجه و نوسازی، محمدحسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، معاونین و روسای واحدهای ستادی و مراکز رشت با هدف تبیین، تشریح برنامه های سال جاری، ارائه گزارش عملکرد سال گذشته و بازدید از مراکز استان در مرکز شهید باهنر رشت برگزار شد.

 بنا براین گزارش، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در نشست شورای اداری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در زمینه های مختلف مهارت آموزی گفت: وقتی از توسعه مدیریت و منابع سخن به میان می آید، بلافاصله چالش‌ها و محدودیت‌ها مطرح می شود، محدودیت منابع و نیازهای نامحدود، همواره یک چالش بوده و سازمان در سال گذشته با محدودیت منابع روبرو بود.

وی افزود: با تلاش ها و رایزنی های متعدد و با شناساندن نقش بی بدیل آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال، خوشبختانه  در سال ۱۴۰۰ بیشترین افزایش بودجه سازمانی را نسبت به سال‌های پیش داشته‌ایم که نتیجه تعاملات و رایزنی‌ها و نشست‌های متعدد رئیس محترم سازمان با مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور بوده است.

فیروزی ادامه داد: وضعیت بودجه سازمان، در سال جاری افزایش چشمگیری نسبت به سال‌های گذشته داشته است و تاکنون رشد بودجه این‌چنینی نداشته ایم و ان شاء الله در بودجه۱۴۰۰  مشکلی جدی نخواهیم داشت.

حسین فیروزی با تأکید بر انجام امور با همکاری و هم افزایی کارکنان گفت: انجام مطلوب امور، در گرو همکاری و بهره گیری از نظرات کارشناسی در تمام سطوح ستادی و استانی است که زمینه گفتگو و بیان نظرات کارکنان و کارشناسان باید فراهم و  تسهیل شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان در این نشست از نامناسب بودن ساختار سازمانی، کمبود نیروی انسانی در برخی حوزه‌ها، پروژه‌های ناتمام به عنوان چالش‌های سازمان نام برد و گفت: با وجود مشکلات زیاد در پایان سال ۹۹ توانستیم تمام پرداخت‌های کارکنان را انجام دهیم و این به خاطر مدیریت بهینه استفاده از منابع و صرفه جویی‌های صورت گرفته بوده است.

در ادامه این نشست، علی فروزش، مدیرکل برنامه، بودجه و نوسازی سازمان ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه برنامه و بودجه گفت: ساماندهی فضاهای مازاد و املاک سازمان یکی از برنامه‌های اصلی سازمان در سال جاری است.

فروزش در ادامه گفت: استفاده بهینه از منابع در راستای صرفه جویی و برون سپاری هزینه‌ها از دیگر برنامه‌های سال جاری سازمان است.

در پایان فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه مدیرکل برنامه، بودجه و نوسازی، حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، از کارگاه های مجتمع فنی و حرفه ای باهنر رشت، مراکز شهید انصاری، سنجش مهارت، کشاورزی و نمایشگاه صنایع دستی و حصیر بافی بانوان واقع در روستای فشتکه خمام بازدید کردند.

🇮🇷 روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان

🆔️Maharat_lornews

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content