اخبارخرم آباد

(1400/04/06)معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان:با حضور افراد مورد اعتماد در واحد آزمون اداره کل ،گام های موثری برداشته شده است.

✅ در مراسم تودیع و معارفه رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ،معاون آموزش پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل گفت : با حضور افراد امین،پرتلاش و مورد اعتماد در بخش آزمون این اداره‌کل گام‌های مؤثری برداشته‌شده است .

🔹به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل فنی و حرفه‌ای لرستان هوشنگ نصیری در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره سنجش و ارزشیابی ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ستودنی رییس سابق ادامه داد تمامی همکاران ما در بخش‌های مختلف این اداره‌کل برای ارتقاء سطح آگاهی و آموزش شهروندان تلاش می‌کنند.

🔹در مراسم تودیع سید مهدی موسوی علی‌اصغر ابراهیمی به‌عنوان رییس اداره سنجش و ارزشیابی منصوب شد .

🔹 در ادامه این مراسم سید محمدمهدی موسوی به ارائه عملکرد خود در واحد یادشده پرداخت و تصریح کرد : با شناختی که از علی‌اصغر ابراهیمی دارم مطمئنا در انجام کارهای محوله موفق خواهند شد.

🔹 در پایان علی‌اصغر ابراهیمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس سابق سیدمهدی موسوی تاکید کرد :امیدوارم با همیاری و همکاری و همراهی همکاران بتوانم در پیشبرد امور محوله و اهداف اداره‌کل و سازمان گام‌های مؤثری بردارم .

 

🇮🇷 روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای #لرستان

Maharat_lornews@ 🆔

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content