اخبار

(1400/03/27)غبار روبی و عطر افشانی گلزار تپه شهداء توسط مدیر کل، مسئولین و کارکنان آموزش فنی وحرفه ای لرستان

✒️به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان لرستان، به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان، قبور مطهر تپه شهداء با حضور مسئولین و کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان غبار روبی و عطر افشانی  گردید.

👈در این مراسم میترا ابراهیمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان گفت: شهداء زنده واقعی هستند و حق بزرگی بر همه ما دارند چرا که قدرت، عزت، دین، آبرو، استقلال ، پیشرفت و اقتدار کشور مدیون خون شهداء است.

👈وی رمز تداوم انقلاب، عزت، استقلال و امنیت را زنده نگه داشتن یاد شهدا و تکریم خانواده‌های آنان دانست و خاطرنشان کرد: برای تجدید روحیه و قوای خود باید یاد شهدای گرانقدر را گرامی بداریم تا راهی را که با خونشان برای ما ترسیم کردند طی کنیم و روهرو خوبی برای آنان باشیم.

👈ابراهیمی در بخشی دیگر از سخنانش با بیان اینکه انتخابات  در سرنوشت همه اقشار مختلف جامعه، فرزندان و حتی نسل آینده تاثیرگذار است، گفت: همه ما برای سربلندی نظام و کشور باید در انتخابات شرکت کنیم.

👈مدیر کل فنی و حرفه ای استان گفت: آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری، توجه ویژه و خاصی نسبت به مقوله با اهمیت و حساس انتخابات داشته اند و با تاکید بر حضور گسترده مردم در این عرصه سرنوشت ساز، آنها را به مشارکت در تصمیم گیری و امور مهم سیاسی کشور دعوت می کنند.

👈وی ادامه داد: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و اسلامی است، مردم باید در راستای انجام این رسالت دینی با حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات شرکت کنند.

✍️ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content