اخبار

(1400/03/20)انتصاب نیلوفر مرادی بعنوان سرپرست مرکز شماره دو آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خرم آباد

✒️ به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان؛امروز پنج شنبه میترا ابراهیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان طی ابلاغی نیلوفر مرادی را به عنوان سرپرست مرکز شماره دو خواهران خرم آباد منصوب کردند، مراسم معارفه باحضور میترا ابراهیمی مدیرکل ، وحید والیزاده  معاونت اداری و پشتیبانی ،هوشنگ نصیری معاونت آموزش برگزار گردید.
✅ دراین جلسه،آقای والیزاده ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای رییس سابق مرکز و عرض تبریک انتخاب مدیرکل،از بانوان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران خرم آباد، با توجه به تخصص و مهارت خانم مرادی از طرف خود و تمامی همکاران ستادی از انتصاب ایشان ابزار خرسندی نموده و خواستار همراهی و همکاری هرچه بیشتر با ایشان شدند.

✅ در ادامه مدیر کل فنی و حرفه ای لرستان فرمودند،از همکاری تک تک همکاران این مرکز تقدیر و تشکر نموده و خواستار همراهی و همدلی در جهت پیشبرد اهداف مرکز و اداره کل شدند.
✅ وی با بیان اینکه سرکار خانم مرادی از بهترین مربیان استان هستند که تاکنون شاهد خدمات ارزنده و بدون چشم داشت ایشان در سطح مجموعه بوده ایم،این انتصاب را یک تصمیم جمعی دانست که با مشورت  همکاران مرکز  و به تایید همکاران ستادی رسیده است.
امیداست با توکل بر خداوند و همکاری شما عزیزان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر مرکز در جهت توسعه آموزش ومهارت آموزی باشیم.

✅ در ادامه آقای نصیری ضمن تبریک انتصاب شایسته خانم مرادی به هدفمندکردن فعالیتهای آموزشی  متناسب با نیاز بازار کار و صنعت تاکید کردند.

✅ به گزارش روابط عمومی،خانم مرادی پس از تقدیر و تشکر از خانم ابراهیمی ایشان را بعنوان الگویی در رفتار و اخلاق و منش معرفی نموده و ابراز امیدواری نمودند که با همکاری خواهران گرامی بتوانیم ماموریت های  محوله را به سرمنزل مقصود برسانیم.

✍️روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content