اخبار ملیاخبار

(1400/03/10)اجرای اولین مرحله دوره مربی- کارآفرین ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور آغاز شد

اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با همکاری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای اجرای اولین دوره آموزشی مربی-کارآفرین را برای همکاران ستاد از دوشنبه 10 خرداد ماه سال جاری آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ داود ناصری امید، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان در این خصوص گفت: با عنایت به تاکیدات مقام عالی سازمان و نیز معاون توسعه مدیریت و منابع، مبنی بر توسعه و ترویج آموزش های مهارتی (سخت و نرم) برای کارکنان (غیر مربی) و همچنین با توجه به مصوبات نخستین جلسه هم اندیشی مهارت آموزی کارکنان ستاد، دوره مربی- کارآفرین برای همکاران با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر به صورت پایلوت  اجرا می شود.

وی افزود: در اولین مرحله این دوره آموزشی که از دوشنبه 10 خرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین و آفلاین توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای آغاز می شود، 22 نفر از همکاران ستادی حضور دارند.

ناصری امید اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه همکاری منعقد شده با مرکز تربیت مربی، اولین مرحله دوره آموزشی مربی-کارآفرین برای کارکنان ستادی برگزار می شود و پس از اخذ بازخورد نتایج  حاصل از برگزاری دوره مذکور، برای کارشناسان مشمول سایر ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها اجرایی خواهد شد.

وی گفت: از جمله اهداف مهم این دوره آموزشی،  افزایش سطح دانش، مهارت و مهمتر از همه تغییر نگرش  همکاران در اجرای فعالیت های کاری مورد نیاز سازمان و نیز بهره مندی از ظرفیت های بالقوه منابع انسانی و ارتقای بهره وری در حال و آینده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content