اخبار ملیاخبار

(1400/03/08)مهندس محمد رضا آذرخش مدیرکل پیشین اداره  کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان : وضعیت مطلوب اداره‌کل آموزش فنی‌ وحرفه‌ای لرستان

🔹وضعیت مطلوب اداره‌کل آموزش فنی‌ وحرفه‌ای لرستان

👈 محمدرضا آذرخش مدیرکل پیشین اداره  کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان در آئین تودیع و معارفه گفت: هم اکنون این اداره کل در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

👈محمدرضا آذرخش نیز اظهار داشت: خوشبختانه با ورود «علی اوسط هاشمی» به عنوان رئیس سازمان خدمات ارزنده‌ای را همواره شاهد بوده‌ایم که بر خود لازم می‌دانم از ایشان قدردانی نمایم.

🔹وی ادامه داد: یکی از این خدمات را می‌توان در افزایش پرداختی‌ها به کارکنان ادارات کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان‌ها عنوان کرد.

🔹مدیرکل پیشین آموزش فنی‌ و حرفه‌‌ای لرستان افزود: با تلاش‌های مستمر رئیس سازمان، مجلس کمک مالی به این سازمان را تصویب کرد.

🔹اختصاصی کردن درآمدها را یکی دیگر از خدمات رئیس سازمان متبوع خود برشمرد و گفت: ما به عنوان یک رویا به این موضوع می‌نگریستیم که خوشبختانه با تلاش‌های ایشان تمامی درآمد سازمان به خود سازمان برمی‌گردد.

👈آذرخش در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع استعفای خود با توجه به کسالت و رنج حاصل از حضور در جبهه حق علیه باطل، خطاب به حاضران گفت: ما هم رفتیم!  مثل هر آمدنی که رفتنی در پی دارد.

🔹وی به روزهای آغازین خدمتش به عنوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان اشاره و اضافه کرد: اولین دردی که احساس می‌شد درد گفت‌وگو بود به همین دلیل شش روز کاری هفته را به روزهای ملاقات تبدیل کردیم و در روزهای نخست بیش از ۵۰ نفر را پذیرش می‌کردیم و پای صحبت‌هایشان می‌نشستیم تا اینکه موارد به صفر رسید و حرفی ناگفته‌ای باقی نماند.

🔹مدیرکل پیشین آموزش فنی‌ و حرفه‌ای لرستان ادامه داد: خوشبختانه این اداره کل هم اکنون در وضعیت مطلوبی قرار دارد و تمامی کارکنان با هم همدل هستند.

🔹آذرخش تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که یک اداره کل بزرگ و همدل هستیم که در سطح استان روی ما حساب می‌کنند و هر جا بحرانی بوده است به ما دستور داده‌اند و به کمک شتافتیم.

🔹وی با تاکید بر اینکه اداره کل آموزش فنی‌و حرفه‌ای لرستان به حدی از بلوغ رسیده است که خودش برای تعیین مدیرکل به شور می‌نشیند،

🔹 آذرخش خاطرنشان کرد: در این اداره کل به جای پا گذاشتن روی همدیگر دست هم را می‌گیریم که جایگاه ارزنده‌ای است و به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ به خود می‌بالم.

👈آذرخش در پایان از همکارانش خواست مدیرکل جدید آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای‌ را یاری دهند تا به برنامه‌های خود و اهداف سازمان متبوع دست یابد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content