اخبار ویژهاخباربروجرد

(1399/11/19)زهرا خسروی، رئیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد شد

🍀زهرا خسروی، رئیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد شد

طی حکمی از سوی محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، زهرا خسروی بعنوان رئیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد منصوب شد.

مراسم معارفه رئیس مراکز۳گانه  آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد با حضور گودرزیان معاون استاندار وفرماندار شهرستان بروجرد،  والیزاده معاونت پشتیبانی و امانی مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه وحیدوالیزاده مرادی معاون پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ضمن تبریک ایام دهه ی فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: تغییر جایگاه زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نقش آنها در خانواده و اجتماع بسیار تاثیر گذار است و  نگاه ویژه آقای هاشمی رئیس سازمان در انتصاب بانوان توانمند در سمت های مدیریتی بخصوص در زمان استانداری ایشان در سیستان و بلوچستان به جایگاه زنان در قسمت های مدیریتی اهمیت ویژه ای بخشیده است و ثمره آن خانم ریگی میباشد که بعنوان سومین سفیر زن در کشور برونه ی انتخاب شده است.

🔽وی ادامه داد: در این راستا  زهرا خسروی بخاطر سالهای متوالی ریاست مرکز خواهران با نظر مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بعنوان رئیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد انتخاب شد.

✅معاون پشتیبانی اداره کل فنی و حرفه ای لرستان بیان داشت: باهمدلی و همراهی دیگر روسای مراکز و همچنین حمایت های فرماندار شهرستان بروجرد، انشاالله مراکز آموزش فنی و حرفه ای در این شهرستان به جایگاه اصلی خود خواهند رسید.

🔽گودرزیان فرماندار شهرستان بروجرد که دیگر سخنران این مراسم بود، افزود: بسیار از این انتخاب خشنود و خرسند هستیم چرا که این انتخاب هم از قشر زنان توانمند شهرستان و هم انتخاب از بومیان شهرستان بوده  و با سابقه ای که از خانم خسروی سراغ داریم، امید داریم از این به بعد  شاهد تحولات خوب و سازنده ای در بخش آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد باشیم.

✅محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک به زهرا خسروی اظهار کرد: باتوجه به ایام ولادت حضرت فاطمه (س )مصادف با روز زن و دستور ریاست محترم سازمان انتظار دارم  که خودرابا جان ودل وقف سازمان.و به دنبال استفاده ازراهکارهاری نوین به جهت بسط فرهنگ توسعه  مهارت باشید که این میسرنمیشودمگرباهمدلی .هم اندیشی واستفاده از آرا ونظرات صاحبنظران .وتحمل سختیها ومصائب راه.

گزارش می افزاید: در پایان از زحمات محسن برنا رئیس اسبق مراکز تقدیر شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content